Yeşilay Ağrı Şubesi “Yeşilay İçin Okuma Farkındalık Çalışması Yaptı

Yeşilay Ağrı Şubesi “Yeşilay Okuma Farkındalık Çalışması Yaptı
Bu haber 2017-11-06 09:04:48 eklenmiş ve 11391 kez görüntülenmiştir.

Yeşilay Ağrı Şubesi “Yeşilay İçin Sayfa Çevir” Okuma Farkındalık Çalışması Yaptı

 

Yeşilay Ağrı Şubesi Ağrı Cumhuriyet Caddesinde Yeşilay İçin Sayfa Çevir kitap Okuma Farkındalık çalışması gerçekleştirildi.

 

Yeşilay Ağrı Şubesi tarafından Ağrı Cumhuriyet Caddesinde düzenlenen Yeşilay İçin Sayfa Çevir kitap Okuma Farkındalık çalışmasında yapılan okuma çalışmasında çok sayıda gönüllü katılarak Yeşilay İçin Sayfa Çevir projesi gerçekleştirildi. Yeşilay Ağrı Şubesi tarafından yazılan döviz ve pankartlar İle vatandaşların ilgisini çeken katılımcılar renkli karelere sahne oldu.

 

Yeşilay Ağrı Şube Başkanı Cihangir Aslan yaptığı konuşmada; Ağrı Yeşilay şubesi olarak, değerli vatandaşlarımıza kitap okumanın farkındalığını artıra bilmek için genç gönüllü arkadaşlarımızla beraber farkındalık çalışmasını bugün Ağrı ‘da hep beraber gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Bütün arkadaşlarımız yarım saat boyunca kitap okuyarak tek temamız olan Bilinçli bir nesil yetiştire bilmektir. Bilinçli bir nesil yetiştirmenin tek yolu okumaktan geçtiğinin mesajı hep birlikte verdik.

 

Başkan Aslan; Bizler diyoruz ki; bağımlılık her türlü herkese zarar veriyor, bizler sigaraya ve maddeye bağlı değil kitaba bağımlı olan bir nesil yetiştirmek istiyoruz. Bizde bu nedenle tüm gönüllülerimizle birlikte haykırarak Ağrı Kitap okuyor diyoruz. Bu sebeple de tüm Ağrılı vatandaşlarımızı kitap okumaya davet ediyoruz. Dedi.

 

Yeşilay İçin Sayfa Çevir kitap Okuma Farkındalık programı sonunda Yeşilay Ağrı Şube Başkanı Cihangir Aslan ve katılımcılar ile beraber döviz ve pankarlarla Cumhuriyet Caddesinde yürüyerek program son buldu.

ETİKETLER : Yeşilay Ağrı Şubesi “Yeşilay İ Okuma Farkındalık Çalışması Yaptı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer AĞRI HABER haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
Arşiv Arama
- -
Anket
ağrı'dan hangi parti kazanacak
HDP
AK PARTİ
SADET PARTİSİ
Seri İlanlar
AĞRI ZİRVE GAZETESİ
© Copyright 2013 Dernek Yazılımı. Tüm hakları saklıdır. Dkm Medya